Nurkowanie Filmy Podwodne | Piotr Kardasz

Piotr Kardasz | O mnie

Fajne? Daj znać innym:

Piotr Kardasz

Witaj! Cześć, dobrze, że tu jesteś!

Filmy nurkowe:

Na tej stronie – kardasz.net – możesz poznać moją filmowo-nurkową historię. Oznacza to, że przede wszystkim możesz tu obejrzeć filmy z naszych nurkowań.
Są to filmy moje i moich znajomych. Sam nurkuję głównie na wrakach i w jaskiniach i od tego zacząłem filmowanie. Staram się rozwijać i za każdym razem być bardziej „pro”, angażując w filmy coraz więcej pracy i środków.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Wyprawy Wrakowe, absolwentem kursu Archeologii Podwodnej na Uniwersytecie Warszawskim, nurkiem wrakowym i jaskiniowym, nurkiem GUE.

Jeśli masz jakiś fajny pomyśł, napisz do mnie, brałem udział w wielu wyprawach i nurkowałem w przeróżnych miejscach, chętnie pomogę przy twoim projekcie.

Filmy nie nurkowe:

Wychodząc z wody, okazało się, że filmowanie jest fajne również „na sucho”. Interesują mnie wszelkie kreatywne technicznie zagadnienia filmowe. Timelapse, hyperlapse, filmowanie z powietrza czy to latając na paralotni, czy dronem.

Realizuję czasem komercyjne projekty wideo, nie tylko nurkowe. W wideo jest ogromna siła a wideo w sieci, jest teraz bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Informacje techniczne:

Większość moich filmów została nakręcona jeszcze kamerą Sony HDV. Od 2012 roku kręcę, głównie, lustrzanką Canona. W obudowie Aquatica, z ekranem Wahoo. Obiektywy to szeroki kąt i rybie oko Tokina. Oświetlenie led od Gralmarine. Do montażu filmów używam komputera Mac i oprogramowania Final Cut Pro, Resolve, Motion.

Wykłady, prezentacje, szkolenia:

Z dużą przyjemnością opowiadam o filmowaniu, prowadzę wykłady i prezentacje. Były to między innymi: Konferencja Baltictech w 2011 roku, Głebiny w 2012, Konferencja Techniczna w 2012, Festiwal Wrakowy w 2013, Warsztaty montażu i filmowania w 2014, Festiwal Wrakowy w 2015.

Zawodowo:

To ważne, nurkowanie to moje hobby, nie praca.
Praca to: marketing / reklama / ecommerce / zarządzanie projektami.

ipmaanalytics adwrods_fund Piotr Kardasz Video Adwords Piotr Kardasz Final Cut

Więcej o mnie i kontakt:

Youtube: youtube.com/c/kardasznet

Facebook: facebook.com/p.cardash

About.me: about.me/piotrkardasz

Newsletter:


A teraz, oglądaj filmy! Wszystkie filmy